Bekir Yeşiltaş – Hamal ve Doğru Zaman Yalnızları

Bekir Yeşiltaş – Hamal ve Doğru Zaman Yalnızları

Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi

Bekir Yeşiltaş Özgeçmiş : 1985 Sivas ( İstanbul ) doğumlu. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans ve İşletme Lisans bölümünden mezunu. Şu an Anadolu Üniversitesi Felsefe lisans bölümünde okuyor. MEB onaylı 192 saat Grafik ve Fotoğraf ve 200 saat Dijital fotoğrafçılık ve Gazetecilik eğitimlerini tamamladı. Ayrıca Amerika fotoğraf birliği,  Image Analysis, Portraits in available light, Still life fotoğraf eğitimlerini başarıyla bitirdi. Uluslararası fotoğraf yarışmalarında 80’den fazla ülkede fotoğraflarım ile sergilerde yer aldı. 40’dan fazla ülkeden de, altın, gümüş, bronz, liyakat, özel madalyalar ayrıca  olağanüstü sanat ödülü, diploma, onursal belge, onurlu sanatçı seçimi, jüri özel ödülleri bulunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yarışmalarda jüri üyesi olarak da görev almaktadır. Kariyerine çeşitli projelerde serbest fotoğrafçı ve dijital fotoğraf eğitmeni olarak devam etmektedir. 

Fotoğraf alanındaki başarılarından dolayı almış olduğu uluslararası ünvanlar : 

Hon.WPG – Hon.FSAP – Hon.PESGSPC – Hon.CPE – Hon.FPI – EFIAP – GAIUP – EPSA – C*MOL – GPU HERMES – GPU CROWN 3 – A.ISF – GPA.PESGSPC – A.CPE